E-pasts: info@telcom.lv
Talrunis: +371 22008800

IT Risinājumi

Risinājumi un pakalpojumi jebkuram IT infrastruktūras līmenim.

Datortehnikas un programmatūras piegādes

           

                Sadarbībā ar datortehnikas, perifērijas un programmatūras ražotājiem HEWLETT-PACKARD, LENOVO, FUJITSU, DELL, SAMSUNG, LG, EPSON, CITRIX, SUSE/NOVELL, MICROSOFT, SYMANTEC, MCAFEE, NOD32, KASPERSKY, PHILIPS, ASUS, ACER, 3COM, LINKSYS, CISCO, SONY, VIEWSONIC, ADOBE un TILDE nodrošināsim katram klientam pieejamāko no iespējamajiem ražotājiem. Ilggadēja sadarbība ar augstāk minētajiem ražotājiem ir atalgota ar īpašu attieksmi no ražotāju puses, kura garantē pretimnākšanu kā cenu jautājumu risināšanā lielāku pasūtījumu gadījumā, tā arī operatīvu piegāžu nodrošināšanā. Piegādāsim pieprasītākos šobrīd energoefektīvos SFF (Small From Factor) datorus, vai pat USFF (Ultra Small From factor) tikai 27cmx23cmx8cm mazi un Epeat Gold sertificēti. Tāpat nodrošināsim ar jebkuras klienta izvēlētās konfigurācijas portatīvo datoru, kura atbildīt tieši klienta paredzēto darbu veikšanai. Pirms pasūtījumu veikšanas iespējams veikt datoru/portatīvo datoru veiktspējas pārbaudes ar PcMark Vantage vai līdzīgas programmatūras palīdzību. Sekojot līdzi laikam arī mēs piedāvājam klientiem izvēlēties jauno Windows 7 programmatūru, kura ir stabilākā Windows operētājsistēmu aplikācijām kāda šobrīd pieejama.

Jūs teiksiet: „Man ir nepieciešama Microsoft Active Directory un Outook 2010” vai „SQL servers 2008 R2 migrācija” nekādu problēmu. Arī programmatūras, kas palīdz vadīt organizācijā esošo datoru parku, pārvaldīt jauninājumu un ielāpu uzstādīšanu, nodrošināt drošību un daudzas citas mēs spējam piegādāt, uzstādīt un apkalpot.

Speciālistu kvalifikācija nepārtraukti tiek atjaunota un pilnveidota, kā arī tiek apgūti jauni produkti, tehnoloģijas un risinājumi. Kā vienu no jaunākajiem var minēt Citrix XenDesktop (Darbstaciju virtualizāciju), kura palīdz nodrošināt lietotājus ar jaunākās operētājsistēmas funkcionalitāti un lielu ātrdarbību izmantojot esošo veco datortehniku, kura veic tikai termināla funkcijas.

 

Serveru, disku masīvu un arhivēšanas iekārtu piegādes

 

            Kā vienkāršās sistēmas, tā SIA „TelCom” prot nodrošināt pasūtītājus ar pasaules vadošajiem serveru un serveru sistēmu ražotāju produktiem: HEWLETT-PACKARD, IBM, FUJITSU, SUN, NetAPP un EMC. Šo ražotāju lielā klāsta produktu saimē ir atrodami serveri sākot no maziem, vidējiem un beidzot ar lielajiem un jaudīgiem serveriem. Disku masīvi ar visdažādāko disku glabāšanas izpildījumu, ieskaitot jaunāko tehnoloģisku risinājumu – deduplikāciju, kura nodrošina līdz pat 15 reizēm ekonomiskāku disku izmantošanu. Lenšu kopēšanas iekārtas ar vienu vai vairākām galvām, kas nodrošina datu ilgmūžību un atbilstoši Latvijas likumdošanai nodrošina vēsturisko datu pieejamību. Tāpat pieejami lenšu iekārtu roboti, īpaši lielu apjomu drošai arhivēšanai. Izveidosim kopīgi Jūsu IT sistēmu kā vienotu veselu, kura būs 100% nodrošināta pret datu noplūdi un nozušanu. Sistēmu, datu bāžu, mājas lapu pieejamību nodrošināsim 99.98%, veidojot dublētu datu kanālus, barošanas blokus, tīkla pieslēgumus un saslēgumus ar datu glabāšanas iekārtām.

Lai efektīvāk izmantotu esošo IT infrastruktūru iespējams veikt serveru darbu balansēšanu, nodarbinot vairāk serverus, kuri netiek pilnvērtīgi noslogoti un ir dīkstāves režīmā. Vislabāk šī balansēšanas strādā uz virtuālajiem serveriem, kuri izmanto vienotu fizisku infrastruktūru, bet loģiskā līmenī ir vairāki serveri, ar Windows, Suse/Linux vai kādu citu operētājsistēmu.

Bieži vien serveri un visa pieguļošā aparatūra tiek izvietota telpās, kuras neatbilsts nepieciešamajām ugunsdrošības, dzesēšanas un piekļūšanas riska prasībām. Tāpēc mēs varam piedāvāt serveru telpas izveidošanu atbilstoši Eiropas standartiem EN 1047-2:2000 un EN 1627.

 

Tīkla aparatūra, telefonija, topoloģiju izpēte, plāna izveide un realizācija

 

            HEWLETT-PACKARD, CISCO, 3COM, NORTEL NETWORKS, EXTREME NETWORKS ir tikai daži no ražotājiem, kuru produktus varam piedāvāt saviem klientiem. Lokālo tīklu topoloģijas izveide, mugurkaula būvniecība uz optiskās šķiedras kabeļu bāzes, lokālo tīklu izveide ar ātrumu 1Gb/s. Komutatoru konfigurācija un uzraudzība. Inteliģento komutatoru uzstādīšana, kuri nodrošina nelabvēlīgas, jeb aizliegtas datu plūsmas ierobežošanu, lietotāju identifikāciju tīkla līmenī. Jūsu lokālajā tīklā var iekļūt jebkurš? Izveidosim drošu lokālo tīklu, ievietosim serverus DMZ zonā un WiFi piekļuvi nodrošināsim maksimāli drošu. Maršrutētāji tiks sakonfigurēti, lai serveru savstarpējā sadarbība būt efektīva un neveidotos nevajadzīgas datu plūsmas.