E-pasts: info@telcom.lv
Talrunis: +371 22008800

Office 365 studentiem bez maksas

2015.03.03Studenti un pasniedzēji ASV jau kopš 2013. gada varēja bez maksas lietot Microsoft Office 365 un Microsoft šobrīd tādus pašus spēles noteikumus piedāvā arī citviet pasaulē. Abonements Office 365 Education ir bez maksas pieejams tiem studentiem, kuri mācās atbilstošās izglītības iestādēs. Bezmaksas Office versiju var uzstādīt ne vairāk kā 5 PC vai Mac datoros un citās mobilajās ierīcēs, tostarp Android un iPad ierīcēs un Windows planšetdatoros.
 
Office 365 nodrošina pilnībā instalētas Office lietojumprogrammas, piekļuvi dokumentiem dažādās ierīcēs, 1 TB lielu tiešsaistes krātuvi un citas iespējas, lai lietotājs varētu efektīvi un elastīgi veikt darbus gandrīz neatkarīgi no atrašanās vietas.
 
Microsoft norāda, ka šāds solis piedāvā bezmaksas ofisa lietotņu risinājumus 5.5 miljoniem studentu Austrālijā, 5 miljoniem Vācijā, 7 miljoniem studentu Brazīlijā, kā arī daudziem miljoniem visā pārējā pasaulē.
 
Par universitātēm Latvijā pagaidām ziņu nav. Katrs students pats var pārbaudīt savas augstskolas izsniegtā e-pasta adreses saderību ar bezmaksas Microsoft lietotņu programmu.